Kamenné dlažby

549

za m2

Kamenná dlažba netvarovaná žlutá - přírodní kámen Gneis

490

za m2

Kamenná dlažba šlapáky netvarovaná béžová - přírodní kámen Gneis

490

za m2

Kamenná dlažba šlapáky netvarovaná modrozelená - přírodní kámen Gneis

429

za m2

Kamenná dlažba šlapáky netvarovaná šedá metalíza - přírodní kámen Gneis

Přírodní kamenné dlažby na podlahy z Balkánské Ruly


Podle svého účelu se přírodní kamenné dlažby na podlahy Gneis dělí do dvou hlavních skupin. Jedná se o velice stálý a ušlechtilý materiál, který vydrží i staletí stále krásný. Dlažební kámen Gneis je mrazuvzdorný a má protiskluzový povrch. Je také odolný proti houbám a plísním a má vysokou pevnost a tvrdost. Tloušťka dlažby je většinou o 1-2 cm vetší než u kamenných obkladů a kusy jsou vetší.

Kamenné podlahové dlažby: se dělí na dlažby do interiéru a exteriéru. Naše dlažby z kamene se dají využít jako podlahy do interiéru, podlahy na dvůr, podlahy na cesty a stezky na zahradu, dlažbu parkoviště, dlažbu garáže, domovní dvory a atria atd. Pro podlahy z přirodního kamene je na výběr z několika tlouštěk kamene od 2 - 4 cm. Cena dlažby záleží také na síle dlažebního kamene.


Výhody podlahového kamene Gneis:

Takovéto kamenné desky jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům a počasí. Přírodní krása kamenných dlažeb Gneis je prostě bezkonkurenční. Přírodní kámen Gnies je pevný, krásný a má unikátní strukturu i barvy. Společnost Dům Kamenů nabízí širokou nabídku dlažeb, růzzných druhů a barev, které na trhu v ČR nejsou k snadno k dostaní. Nabízíme bezkonkurenční ceny dlažeb z přírodního kamene Gneis dovezeného přímo z kamenolomu v Bulharsku.