Přírodní kámen

830

za m2

Kamenné tvarované obkladové desky GLITZ modrozelené - přírodní kámen Gneis

970

za m2

Kamenné tvarované obkladové desky GLITZ žluté - přírodní kámen Gneis

720

za m2

Kamenné tvarované obkladové desky modrozelené - přírodní kámen Gneis

720

za m2

Kamenné tvarované obkladové desky šedá metalíza - přírodní kámen Gneis

880

za m2

Kamenné tvarované obkladové desky žluté - přírodní kámen Gneis

Přírodní kámen na obklady a dlažby

Balkánská rula Gneis je metamorfní přírodní kámen, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Má přirozenou robustní protiskluzovou plochu a je vysoce odolná vůči změnám teploty. Jedná se o velmi pevný a ušlechtilý přírodní materiál se skvělými vlastnostmi pro použití v interiéru i exteriéru.

Rula a její přirozené fyzikální a chemické vlastnosti granátu zaručují dlouhotrvající a estetické výsledky při venkovním i vnitřním využití (kamenné obklady, chodníky, podlahy). Přírodní kámen Gneis je vhodný pro výzdobu a dekoraci interiéru i exteriéru rodinných domů, činžovních domů, firemních budov i kancelářských budov.

Dodáváme také kamenné dlažby a podlahy z materiálu Gneis dle přání zákazníka na míru. Máme na výběr podlahy Gneis v široké škále barev, velikostí a tlouštěk. Dovážíme přírodní kamenné venkovní dlažby na zahrady, chodníky a přístupové cesty, grilovací místa, parkoviště i nádvoří a atria. Místo, kde bude dlažba položena, určuje vhodný typ kamene Gneis, který si sami zvolíte pro váš dvůr, parkoviště nebo zahradu. Kamenné dlažby nabízíme v rúzných typech, formátech i barevných provedeních.